راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، طریقه صحیح ثبت نام و همچنین کلیه مراحل ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در این مقاله مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت. چگونه ویزای کانادا بگیریم؟ ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به چه صورتی است؟ پر کردن فرم ثبت نام مهاجرت به کانادا به چه صورت است؟ هزینه ویزای کانادا به صورت آنلاین چقدر است؟ کلیه مراحل اخذ ویزای کانادا به صورت آنلاین چگونه می باشد؟

این مقاله به شما کمک می کند تا بصورت خودجوش اقدام به اخذ انواع ویزای کانادا به صورت آنلاین نمایید. در واقع راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا (‌ راهنمای مرحله به مرحله ) به شما عزیزان کمک می کند که چنانچه تمایل به اخذ ویزای کانادا دارید تمامی مراحل را بدون ذره ای کم و کاست طی نمایید و در صورت کامل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و رعایت کلیه نکات مهم در این رابطه به نتیجه ای مطلوب دست یابید.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به شما این امکان را خواهد داد که همانند یک وکیل حرفه ای و زبده از تمامی نکاتی که جهت اخذ ویزای کانادا به صورت آنلاین نیاز دارید اطلاع پیدا کنید و آن را به کار بگیرید. موسسه کانادا راز تمام تلاش و همت خود را در راستای ارائه خدمات عالی و اطلاعات حقوقی و مهاجرتی از طریق ارائه مقالاتی اینچنین به کار می بندد تا بتوانید مهاجرتی ایمن را برای خود و عزیزانتون رقم بزنید. چنانچه با مطالعه این مقاله راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا سوالات و ابهاماتی برای شما به وجود آمد، می توانید با مطرح نمودن آنها در قسمت دیدگاهها و یا تماس با دفتر ما در کوتاهترین زمان به پاسخی کامل و واضح دست یابید.

موسسه کانادا راز با بکارگیری کارشناسان و وکلای بین المللی زبده و مطرح در سراسر دنیا آماده است تا در راستای تحقق رویاهایتان که کسب اقامت دائم و پاسپورت کشورهای با کیفیت و مطرح جهان است شما عزیزان را همراهی و یاری رساند.

Canadian visa online registration guide

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و شرایط عمومی

کشور کانادا برای متقاضیان و علاقه مندان به مهاجرت از سراسر دنیا شرایطی را مهیا نموده که از طریق ثبت نام آنلاین، ویزای این کشور را دریافت نمایند. البته توجه داشته باشید که در حال حاضر برای ویزای تحصیلی کانادا، ویزای کاری کانادا و همچنین ویزای توریستی کانادا و تمدید آنها امکان ثبت نام آنلاین وجود دارد. راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا می تواند به شما سروران اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه ثبت نام و ارائه مدارک لازم با استفاده از تصاویر آموزشی ارائه نماید. در صورتی که کلیه نکات مهم را رعایت نمایید می توانید خود به عنوان یک وکیل عمل نموده و موفق به اخذ ویزای کانادا گردید. کشور کانادا به دلیل کیفیت زندگی بالا و همچنین خدمات و امکانات مطلوبی که به شهروندان خود ارائه می نماید، بسیار مورد توجه هموطنان ما و همچنین دیگر اتباع جهان قرار گرفته است.

سالانه تعداد زیادی از اتباع کلیه کشورها از طریق انواع ویزاهای تحصیلی، کاری،سرمایه گذاری و… به کشور کانادا مهاجرت می کنند که این امر نشان دهنده میزان محبوبیت این کشور به جهت مهاجرت و اخذ اقامت ، پاسپورت و حتی تابعیت مضاعف می باشد. کشور کانادا از نظر مساحت در رتبه دوم کشورهای جهان قرار دارد که البته به دلیل مجاورت با قطب شمال بخش قابل توجهی از این کشور خالی از سکنه است و همچنین از نظر مساحت خشکی چهارمین کشور جهان می باشد. گفتن این مطلب خالی از لطف نیست که مرز مشترک بین کانادا و ایالات آمریکا بلندترین مرز زمینی در جهان است.

پرجمعیت ترین شهرهای کشور کانادا به ترتیب عبارتند از تورنتو، مونترال و ونکور. کشور کانادا و آمریکا به دلیل مرز مشترک وسیع ، شرکای تجاری و اقتصادی یکدیگر نیز محسوب می شوند که می توان گفت از قویترین شراکتهای اقتصادی در جهان محسوب می شوند. به همین دلیل اقتصاد کشور کانادا بسیار پیشرفته و پویاست و همین نکته باعث محبوبیت این کشور به جهت مهاجرت کاری می باشد که در ادامه مقاله راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به طریقه انواع مهاجرت و اخذ انواع ویزا اشاره خواهیم کرد.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بصورت مرحله به مرحله

اخذ ویزای کانادا در روش ثبت نام آنلاین دو عامل، بسیار مهم و سرنوشت ساز می باشد. اولین عامل تکمیل درست فرم درخواست ویزا به همراه مدارک لازم که ضمیمه این درخواست می گردد و انجام درست و دقیق این فرایند است و دومین عامل که به عامل اول نیز وابسته است نظر آفیسر ویزا می باشد.توجه داشته باشید در صورت وجود کوچکترین نقص در مدارک و یا دوگانگی در اسناد ارائه شده توسط متقاضی ویزای کانادا ، منجر به رد شدن درخواست ویزا توسط آفیسر صدور ویزا می شود. در راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا یک به یک مراحل و مدارک مورد نیاز برای شما عزیزان شرح داده خواهد شد:

با ما همراه باشید

Canadian visa online registration guide

برای ارائه درخواست ویزای کانادا باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

اولین گام جهت اخذ ویزای کانادا مراجعه به سایت مهاجرت کانادا به آدرس www.canada.ca/en.html می باشد که تصویر صفحه اصلی این سایت را در زیر می توانید مشاهده کنید:

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

از مراحل اولیه که در راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا باید به آن اشاره کرد ساخت یک حساب کاربری می باشد که برای هر فرد با توجه به نوع اقامت و ویزای دریافتی متفاوت خواهد بود. لازم به ذکر است هر حساب کاربری متعلق به یک نفر می باشد. ساخت حساب کاربری با باز نمودن MENU و در قسمت IMMIGRATION AND CITIZENSHIP با اتنخاب نمودن Sign in or create an account to apply online که در تصویر بالا مشخص شده است امکان پذیر می باشد.

با باز شدن صفحه مورد نظر برای ساخت حساب کاربری گزینه Sign in with GCKey را انتخاب می نمایید که با انتخاب آن صفحه زیر به نمایش در خواهد آمد با انتخاب گزینه Sing Up می توانید این حساب کاربری را بسازید.

Canadian visa online registration guide

با باز شدن صفحه زیر و پدیدار شدن سربرگ Terms and conditions in use با انتخاب گزینه accept به سربرگ بعدی که username است و باید یک نام کاربری بسازید، وارد خواهید شد.

Canadian visa online registration guide

پس از انتخاب یک نام کاربری که باید بین 8 الی 16 کاراکتر باشد و بیش از 7 رقم عدد نداشته باشد وارد سربرگ Password می گردید که باید یک رمز کاربری برای خود انتخاب نمایید و توجه داشته باشید که رمز نیز باید بین 8 الی 16 کاراکتر داشته باشد که باید در آن از حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید.

نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش نکنید و به خاطر بسپارید.

Canadian visa online registration guide

پس از انتخاب گذرواژه یا رمز خود وارد سربرگ Questions and Answers می گردید. در این مرحله تعدادی سوال از شما پرسیده می شود که در صورت فراموش کردن گذرواژه یا رمز عبور حساب کاربری خود با پاسخ دادن به این سوالات امنیتی می توانید وارد حساب کاربریتان شوید.

Canadian visa online registration guide

پس از پاسخ به سوالاتی که مطرح شده است فرآیند GCKey شما تکمیل شده است. حال در ادامه گزینه Continue را انتخاب کرده و وارد مرحله بعدی می گردید.

Canadian visa online registration guide

در این مرحله حساب کاربری شما ساخته شده است و به جهت اخذ ویزا باید به سایت www.cic.gc.ca/english مراجعه نمایید. از آنجایی که حساب کاربری شما ساخته شده با ورود به سایتی که ذکر شد صفحه ای برای شما به نمایش در خواهد آمد که باید گزینه I Accept را انتخاب نمایید. پس از انتخاب گزینه I Accept صفحه ذیل برای شما به نمایش در خواهد آمد که باید مشخصات خود را به صورت کامل در قسمت های خواسته شده ارائه می دهید.

Canadian visa online registration guide

با کامل نمودن مشخصات خود در قسمت های خواسته شده که در تصویر بالا مشاهده می کنید با انتخاب گزینه Continue وارد صفحه بعدی خواهید شد که 4 سوال برای خود مطرح می نمایید و به آنها پاسخ می دهید،لازم به ذکر است پاسخ های خود را به یاد داشته باشید چرا که هر زمان دوباره وارد حساب کاربری خود گردید یکی از این سوالات از شما پرسیده می شود.

Canadian visa online registration guide

پس از مطرح نمودن سوالات امنیتی و پاسخ به آنها مراحل و پروسه ساخت حساب کاربری شما به اتمام رسیده است. در انتها صفحه زیر به نمایش در خواهد آمد که نشان دهنده اتمام مراحل ساخت حساب کاربری شما است که ما با انتخاب زبان انگلیسی وارد صفحه بعدی خواهیم شد.

Canadian visa online registration guide

در ادامه برای انتخاب نوع ویزا اقدام می نمایید که این مطلب با توجه به نوع اقامت شما و همچنین مدت زمان اقامت شما باید انتخاب شود.

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

در این قسمت از راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به راهنمایی شما در باب چگونگی اخذ انواع ویزای کانادا خواهیم پرداخت. سفارت کانادا در مرحله بعدی تعدادی سوال در رابطه با سفرهای گذشته شما خواهد پرسید که باید به دقت به آن پاسخ دهید و کلمه ای خلاف واقع را درج نکنید چرا که کلیه پاسخهایی که از شما دریافت می شود با مدارک تطابق داده می شوند که عدم تطابق پاسخ شما با مدارک و اطلاعاتی که از شما در سطوح بین المللی وجود دارد خود می تواند دلیلی بر رد درخواست ویزای شما گردد. پس به کلیه سوالاتی که در تصاویر زیر پرسیده شده پاسخی دقیق و صحیح دهید.

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guideCanadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

Canadian visa online registration guide

به همین ترتیب تمامی سوالات را در کمال صداقت پاسخ دهید.

در ادامه کلیه مدارک و اسناد خود را با توجه به نوع ویزای درخواستی شما باید در سیستم آپلود شده و هزینه ویزا را پرداخت نمایید. به این نکته توجه نمایید که تمامی فایل هایی که در سیستم آپلود می نمایید ظرفیتی حداکثر 4 مگابایت باید داشته باشند و فرمت آنها شامل یکی از فرمت های doc ،tiffT، docx،jpg ، pdf و png باشد.

لازم به ذکر است شما باید در وارد کردن رشته تحصیلی خود و ترجمه انگلیسی آن، آدرس خود و ترجمه آن و همچنین املای صحیح نام و نام خانوادگی خود در هنگام پرکردن فرم ها در سایت دقت لازم را داشته باشید؛ چرا که آفیسر ویزا کاملا دقیق به بررسی پرونده شما خواهد پرداخت و ارائه اسناد و مدارک و اطلاعات دقیق و صحیح در این رابطه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد که در صورت هرگونه ابهام و نکته ای می توانید با موسسه کانادا راز تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار گردید و همچنین برای مشاوره بهتر می توانید از وکلای بین المللی متبحر موسسه بهره مند شوید.

ارائه چه مدارکی برای اخذ انواع ویزای کانادا به صورت آنلاین نیاز است؟

  • اسکن کلیه مدارک هویتی نظیر کارت شناسایی و پاسپورت. لازم به ذکر است اسکن و ارائه پاسپورت های قبلی که نشان دهنده سفرهای پیشین متقاضی است که بیشتر سفر به حوزه کشور های شینگن دلالت دارد.
  • تکمیل فرم درخواست ویزا که در حساب کاربری خود با توجه به نوع اقامت و سفر به کانادا می توان آن را دریافت نمود
  • اسکن کلیه صفحات گذرنامه و آپلود آن در حساب کاربری خود
  • اطلاعات کامل در خصوص تمکن مالی و گردش حساب باید در قسمت خواسته شده به صورت کامل ارائه گردد. لازم به ذکر است مدارک ذکر شده حتما باید به زبان انگلیسی به صورت رسمی ترجمه و آپلود شوند. همچنین گردش حساب متقاضی باید متعلق به 4 ماه گذشته باشد.
  • اسکن عکس با ابعاد و حجم خواسته شده و آپلود آن در قسمت مورد نظر
  • فرم هایی مبنی بر مشخصات فردی و سفرهایی که متقاضی در گذشته داشته، باید به صورت کامل پر شود. به این نکته دقت کنید تا تمامی مشخصات و فرمها کامل و با دقت پر شود
  • فرمهای مربوط به مشخصات اعضای خانواده نیز باید به صورت کامل پر شوند حتی اگر در این سفر همراه متقاضی نباشند
  • اگر سفر توریستی است باید بلیط رفت و برگشت و رسید رزرو هتل نیز کامل در حساب کاربری متقاضی آپلود گردد، چرا که افسر ویزا باید به طور دقیق از هدف متقاضی از سفر به کانادا اطلاع یابد

هزینه ویزای کانادا چگونه پرداخت می شود؟

پس از انجام کلیه مراحل لازم جهت اخذ ویزای کانادا که در این مقاله ذکر شد؛ شما می بایست مبلغ لازم جهت اخذ ویزای کانادای درخواستی خود را پرداخت نمایید که با استفاده از کارت های اعتباری ( مانند مستر کارت و … ) و پی بال قابل پرداخت می باشد. در جدول زیر بسته به نوع ویزای کانادا درخواست مبلغ ویزای مورد نظر جهت یادآوری و راهنمایی ثبت نام آنلاین ویزای کانادا خدمت شما عزیزان ذکر شده است:

ردیف نوع ویزا بهاء ( دلار کانادا)
1 ویزای تحصیلی کانادا 150
2 ویزای کاری کانادا 155
3 ویزای توریستی چند بار ورود multiple entry 100
4 ویزای هنرمندان 100

ممنون از شما عزیزان که با ما همراه بودید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهام میتوانید با ما در ارتباط باشید.

نحوه ارتباط باما:

برای دریافت مشاوره رایگان و انواع خدمات مهاجرتی از طریق کانادا راز میتوانید با شماره های ۹۷۰۱۰۷۹(۴۳۷)۱+ و یا ۰۲۱۸۸۵۱۴۴۷۰ تماس گرفته،یا اطلاعات خود را از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام ارسال کنید و یا اینکه فرم ارزیابی رایگان ما را پر فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate
Scroll to Top
تماس با ما