تور کانادا 2023

شاید زمان آن رسیده که بگوییم سخت‌ترین مرحله خرید تور کانادا، اخذ ویزای این کشور می‌باشد! با توجه به متفاوت بودن آب و هوای ایالت های مختلف کانادا، زمان سفر به هریک از این استان‌ها متفاوت می‌باشد.از طرفی ویزای کانادا برای مدت زمان 5 سال اعتبار دارد، به همین جهت ارائه ضمانت نامه بانکی لازم نیست.تورهای کانادا معمولا به صورت انفرادی برگزار می‌شود اما می‌توانید تور گروهی کانادا را نیز تهیه کنید. نحوه تعیین قیمت تورهای کانادا براساس نرخ بلیط هواپیما، هتل محل اقامت و هزینه‌های اخذ ویزا می‌باشد. توجه داشته باشید که بیشتر درخواست تورهای کانادا برای شهرهای جذاب ونکوور، مونترال، تورنتو و نیاگارا می‌باشد.

در صورتی که ویزای توریستی کانادا را داشته باشید، هزینه اخذ ویزا از تور شما کسر خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای کانادا ( تور کانادا 2023 )

بی‌گدار به آب نزنید!

تمکن مالی، گردش حساب و تاریخچه سفرهای متقاضی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای کانادا می‌باشد. با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارت‌خانه ندارد، تاریخچه سفری متقاضی برای اخذ ویزا اهمیت بیشتری نسبت به دیگر شرایط دارد. بهترین و ایده آل ترین مبلغ تمکن مالی ویزای کانادا برای هر نفر، مبلغی بین 100,000,000 تا 150,000,000 تومان می‌باشد. در کنار تمکن مالی، گردش حساب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. گردش حساب مورد نیاز ویزای کانادا باید برای 3 تا 6 ماه گذشته باشد. توجه داشته باشید که منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی از حساب نیست بلکه فقط تعداد تراکنشات ملاک می‌باشد. هرچه قدر تعداد تراکنش های حساب شما بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزا خواهید داشت. در صورتی که متقاضی تور کانادا هستید، قبل از هرچیز در مورد اخذ ویزای این کشور اطلاعات کافی به دست آورید و سپس برای خرید تور اقدام کنید.

بهترین زمان سفر برای تور کانادا 2023

همه چیز به استان مورد نظر شما برای اقامت بستگی دارد!

بیشتر شهرهای کانادا دارای آب و هوای سرد می‌باشند. بهترین زمان سفر به کانادا کاملا به استان مورد نظر شما برای اقامت بستگی دارد. اما با این حال، ما بهترین زمان سفر به کانادا را از نظر هزینه‌های اقامت و آب و هوا برای شما فراهم کرده ایم.

فصل تابستان (از اواخر ماه ژوئن تا ماه آگوست)، شاهد بهترین و عالی ترین آب و هوای کانادا هستید. در این بازه زمانی،جمعیت گردشگران کانادا به مقدار حداکثری خود می رسد و هزینه‌های اقامت افزایش می یابد و اکثر گردشگران در پارک‌های ملی کانادا مقیم می‌شوند. به دلایل مختلفی، ماه‌های پائیزی (به ویژه سپتامبر و اکتبر) بهترین زمان برای سفر به کانادا هستند.زیرا در این بازه زمانی اغلب هوا معتدل است و گردشگران کمتری به کانادا سفر می‌کنند و مسلما هزینه‌های اقامت تا حد زیادی کاهش می یابد.

ضمانت نامه بانکی تورهای کانادا

لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست!

ضمانت نامه بانکی تورهای کانادا به جهت اعتماد به بازگشت متقاضیان و از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. با توجه به اینکه کشور کانادا در ایران سفارتخانه ندارد و همچنین مدت زمان اعتبار ویزای کانادا با اعتبار پاسپورت متقاضی (حداکثر 5 سال) برابر است، برای خرید تورهای کانادا نیازی به ارائه ضمانت نامه بانکی نیست.

خدمات تور کانادا 2023

همان چیزی که حال شما را بهتر می‌کند!

خدماتی که در ادامه برای شما عزیزان شرح داده ایم، خدمات رایج تورهای کانادا می‌باشد. ممکن است این خدمات در هر پکیجی متفاوت باشد. این خدمات به شرح زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی کانادا
  • اقامت در هتل 5 ستاره به همراه صبحانه
  • بیمه مسافرتی مطابق با روزهای اقامت در کانادا
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما به علاوه ی بلیط هواپیما برای جابجایی بین شهرهای کانادا
  • ترانسفر فرودگاهی و ترانسفر شهری
  • گشت شهری
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی

برج سی ان کانادا

قیمت تور کانادا

هزینه تورهای کانادا بر چه اساس و معیاری تعیین می‌شود؟

با ما همراه باشید.

هزینه تور کانادا براساس 3 گزینه هتل محل اقامت، بلیط رفت و برگشت هواپیما و ویزای توریستی کانادا تعیین می‌شود. هزینه ویزای توریستی کانادا مبلغ ثابت 185 دلار می‌باشد که اگر نیازی به انگشت نگاری نداشته باشید، باید فقط 100 دلار کانادا پرداخت کنید. در مورد هتل محل اقامت این نکته را باید در نظر داشته باشید که هرچقدر هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، قطعا هزینه بیشتری برای اقامت باید بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید. همچنین برای کاهش هزینه‌های اقامت خود می‌توانید از سرویس AriBNB استفاده کنید. با توجه به فاصله هوایی بین ایران و کانادا، هیچ پروازی مستقیمی در این مسیر وجود ندارد و تمامی پرواز با حداقل یک توقف انجام می‌شود. ایرلاین پگاسوس، آلیتالیا، چین جنوبی، لوفت‌هانزا، قطر ایرویز، ایرکانادا و غیره از تهران به سمت کانادا پرواز دارند و هرچه تعداد توقف‌های شما بیشتر باشد، هزینه کمتری برای پرواز می‌پردازید. توجه داشته باشید که از هر ایرلاینی که بلیط بگیرید، ابتدا در پایتخت آن ایرلاین توقف می‌کند و سپس به مسیر خود ادامه می دهد.

کیفیت هتل‌های کانادا

بی شک با رضایت کامل برمی‌گردید!

بی شک کشور کانادا دارای بهترین هتل‌های دنیا می‌باشد.در حدی که شما می‌توانید با خیال راحت در یک هتل 3 ستاره اقامت داشته باشید و از تمامی خدمات آن بهره ببرید و راضی باشید. برای کنترل هزینه‌های اقامت خود می‌توانید از سرویس AirBNB استفاده کنید. AirBnB سرویس اجاره منزل و سوئیت می‌باشد. به این صورت که مالکان این آپارتمان‌ها با رعایت تمامی اصول هتل‌داری و در صورتی که به منزل خود نیاز نداشته باشند،می توانند برای مدت زمانی آن‌ها را به متقاضیان و گردشگران اجاره دهند.

هزینه‌های روزانه اقامت در کانادا

حدودا 180 دلار کانادا برای هزینه لازم دارید!

واحد پول کشور کانادا، دلار کانادا می‌باشد و به راحتی می‌توانید این پول را تهیه کنید. اما اگر بنا به دلایلی نتوانستید دلار کانادا تهیه کنید، بهتر است دلار آمریکا همراه خود داشته باشید. شما هم می‌توانید به دلار آمریکا در کانادا هزینه کنید هم می‌توانید آن را به دلار کانادا تبدیل کنید. شما برای هر وعده غذایی حدودا 38 دلار کانادا، برای یک بطری آب 3 دلار کانادا، برای خرید بلیط مراکز تفریحی و گردشگری 28 دلار کانادا و برای جابجایی در شهر 24 دلار به طور میانگین برای هزینه های خود لازم دارید.

برای سفر اولی‌های تور کانادا

سفر اولی ها بهتر است گروهی سفر کنید!

با توجه به شرایط ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان ایرانی، برگزاری تورهای گروهی کانادا تقریبا کار سختی است. اما باز با این‌ حال تورهای گروهی کانادا برگزار می‌شود. شما در تورهای گروهی کانادا تور لیدر دارید. از مزایای حضور تور لیدر می‌توان به برگزاری گشت‌های شهری، راهنمایی در پرداخت هزینه‌ها، جابجایی در شهر و شناخت بهتر امکان تفریحی و توریستی اشاره کرد.

ممنون از اینکه با ما همراه بودید.

منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان هستیم.

ارتباط باما:

برای دریافت مشاوره رایگان و انواع خدمات مهاجرتی از طریق کانادا راز میتوانید با شماره های ۹۷۰۱۰۷۹(۴۳۷)۱+ و یا ۰۲۱۸۸۵۱۴۴۷۰ تماس گرفته،یا اطلاعات خود را از طریق چت آنلاین سایت یا دایرکت اینستاگرام ارسال کنید و یا اینکه فرم ارزیابی رایگان ما را پر فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Translate
تماس با ما
خروج از نسخه موبایل